Korunní 880/101, Praha 3 +420 728 562 404
title image

Fashion program

IMG_5660

Dárkový poukaz na kurz / workshop / seminář

Dárkové poukazy vystavujeme elektronické, nebo v tištěné podobě. Udělejte vašim blízkým radost a obdarujte je poukazem od nás. Můžete vybrat konkrétní program a nebo nechat na nich, co přesně si u nás vyberou.

Popis

Details

Dárek plný módy!

Obdarujte své blízké dárkovým poukazem od nás. Do přihláškového formuláře nám do poznámky napište o jaký seminář, workshop, nebo kurz máte zájem, případně na jakou částku poukaz vystavíme (od 1000 Kč výše) a my vám pošleme poukaz v elektronické podobě, případně si pro tištěný můžete přijít k nám do Institutu (v předem domluvený termín).  Pokud máte speciální přání, nebo text věnování, nezapomeňte vše uvést v přihlášce.

Ještě upřesníme, že elektronické poukazy je potřeba objednávat alespoň 2 dny předem, protože někdy nejsme u počítače a ty tištěné 5 dní dopředu, abychom Vám ho připravili. Někdy je to samozřejmě rychlejší:).

Poukazy jsou platné vždy 6 měsíců od vystavení a dostavit se může osoba uvedená na poukazu, nebo kdokoliv jiný.

A jak to funguje?

  • 1) Vyplňte nám objednávkový formulář, kde uvedete zda chcete vystavit poukaz na konkrétní program, nebo uvést částku
  • 2) Pokud nám nic nebude chybět (nezapomeňte uvést kontakt na Vás), pošleme Vám fakturu k úhradě a vystavíme dárkový poukaz. Ten Vám přijde buď elektronicky na email, nebo se pro něj zastavíte v Institutu módní tvorby v Praze na Vinohradech.
  • 3.) Jakmile obdarovaný obdrží poukaz, může nás do 1 roku kontaktovat a my mu pošleme další informace ke kurzu.  V případě, že byl poukaz na určitou částku nám nahlásí o jaký kurz má zájem a my ho zapíšeme. A to je celé!

INSTITUT MÓDNÍ TVORBY

Adresa: Korunní 101, Praha 3 – Vinohrady

KONTAKT

info@kurzyodevnitvorby.cz; +420 776 341 890, +420 728 562 404