Korunní 880/101, Praha 3 +420 728 562 404

Matěj Jan Pardus

Matěj Jan Pardus

Matěj je všestranným člověkem, který se nejvíce pohybuje mezi eventy a marketingem. Jeho agentura Maeve Agency spravuje sociální sítě nejvýraznějším osobnostem a projektům českého fashion světa. V IMT pořádá pravidelné semináře se zaměřením na správu sociálních sítí.

Matěj Jan Pardus žije od roku 2015 v Londýně, kde se zabývá eventy, produkcí a marketingem převážně na sociálních sítích. V roce 2017 založil Maeve Agency (www.maeveagency.com) se sídlem v Londýně a v Praze, která se zaměřuje na strategie a správu sociálních sítí pro menší i větší firmy. Vybudoval a dlouhé roky se stará nejen o internetovou prezentaci návrháře Pavla Berkyho. Jeho sociální sítě patří mezi designery a projekty k nejsilnějším v ČR. Spravuje také sociální sítě F.designers: Store & Atelier, která aktuálně patří mezi nejúspěšnější concept stores u nás. Sám Matěj je také influencerem na sociálních sítích s více jak 150 tisíci followerů.

Ve Velké Británii absolvoval několik prestižních školení jako např. Festival of Marketing 2016 & 2017, Advertising week Europe a měl se tak možnost vzdělávat od opravdových celosvětových špiček v oboru. Jelikož je sám umělecky velice založený, rád nachází cesty, jak vytěžit co nejvíce správným propojením marketingu a sociálních sítí s talentem designerů či celkově s uměním. Na Matějovi nás baví, že v minulosti pracoval na eventech s velkými světovými firmami jako Google, YouTube, Adidas, Samsung, Garnier, Vodafone, Mercedes-Benz nebo Coca-Cola. Zároveň ale také působí jako influencer a svůj život sám dokumentuje na svých sociálních sítích. A jelikož i na českém trhu funguje již dlouho, dokáže tyto celkem netradiční úhly pohledu skvěle implementovat do aktuální situace v ČR. Neustále se vzdělává a tak se od něj vždy dozvíte nejaktuálnější informace, co se trendů na sociálních sítích týče.