Korunní 880/101, Praha 3 +420 728 562 404
title image

Fashion program

5P5A0118

Workshop: Jak na sociální sítě

2.900 4.500 

Speciální workshop (skupinový nebo individuální) zaměřený na správné využití sociálních sítí. Nevíte kde začít? Jaká sociální síť by pro vaši značku byla ta pravá? Nepřináší vám Facebook, Instagram, TikTok a Pinterest výsledky, které očekáváte?

Katalogové číslo: 2021-14 Kategorie: , ,
Popis

Popis

Speciální workshop zaměřený na správné využití sociálních sítí. Nevíte kde začít? Jaká sociální síť by pro vaši značku byla ta pravá? Nepřináší vám Facebook, Instagram, TikTok a Pinterest výsledky, které očekáváte? Pak právě pro vás je tento workshop! Workshop bude zaměřen na využití sociálních sítí ve spojení s módou. Rady si však můžete přenést i do jiného byznysu. Kurz je pro omezený počet studentů (max 6) pro zachování individuálního přístupu. Lektor Vám ukáže tipy na to, jak mít úspěšný a navštěvovaný profil. Ostatně ví jak na to, jeho Instagram sleduje více jak 190 tisíc lidí!

Na konci každého setkání je pozornost věnovaná i Vašemu profilu (kde děláte chyby, jak ho vylepšit). Po absolvování semináře si odnesete především praktické informace, které rovnou můžete uplatnit a pozorovat výsledky. Pokud potřebujete poradit v rámci konkrétního svého projektu a vylepšit si svou prezentaci a komunikaci na sociálních sítích, doporučujeme si sjednat konzultaci (v ateliéru nebo online). Stačí nám napsat email, kde uvedete aktuální problémy, které řešíte (málo sledujících, vizuální dojem, aj.) a zmíníte své časové možnosti, kdy se můžete s lektorem propojit. Je to snadné!

TERMÍN KURZU 2023/SS5

18.12. 2023

seminář probíhá v ateliéru, v případě zájmu je možné se připojit online

DEN A ČAS

17.30 - 20.30

VOLNÁ MÍSTA

4 volná místa

On-line konzultace

doporučujeme, pokud chcete řešit konkrétní projekt s lektorem

v ateliéru / online

Na online workshopu se dozvíte
 • jaké sociální sítě jsou ty pravé pro vaši značku
 • jak správně tvořit či vybírat obsah pro jednotlivé sociální sítě
 • jak začít či přebudovat sociální sítě s jakýmkoliv rozpočtem
 • jak ze sociálních sítí získat maximum od jejich základního využití až po placené reklamy
 • jak proměnit sociální sítě v nástroj prodeje vašich produktů
 • vhodné pro jednotlivce i firmy
 • vhodné pro začátečníky i pro někoho, kdo má zkušenosti se sociálními sítěmi
 • vhodné pro módní značky, stylisty i majitele obchodu s módou
 • dozvíte se jak správně vybudovat sociální sítě (konkrétně IG, Facebook, TikTok, Pinterest)
 • jak správně tvořit obsah
 • individuální přístup
 • komorní prostředí s omezeným počtem účastníků

Počet míst je omezen, abychom si mohli i krátce projít přímo sociální sítě každého z účastníků. Po skončení workshopu je možné domluvit individuální konzultace přímo s lektorem.

MATĚJ JAN PARDUS

Seminářem provede Matěj Jan Pardus, který se věnuje sociálním sítím již více než 10 let. Své znalosti i praxi získával jak v ČR, tak i v Londýně, kde několik let žil. Vybudoval a dlouhé roky se stará nejen o internetovou prezentaci návrháře Pavla Berkyho. Jeho sociální sítě patří mezi designery k nejsilnějším v ČR. Jako jeden z mála v ČR se také zaměřuje na online marketing v módním průmyslu a jeho doménou je práce s organickým obsahem – poradí vám tedy jak ze sociálních sítí vytěžit maximum s minimálními náklady. Na jeho lekci také proberete nejen jakou správnou sociální síť pro vaše podnikání vybrat, ale také jak skrze online kanály začít prodávat, jak vše správně nastavit a propojit. Můžete se ho zeptat i na spojení marketingu s PR, kterému se také věnuje. Sám Matěj je také influencerem na sociálních sítích s více jak 190 tisíci sledujícími.

INSTITUT MÓDNÍ TVORBY

Adresa: Korunní 101, Praha 3 – Vinohrady

KONTAKT

info@institutmodnitvorby.cz; +420 728 562 404

Termíny přihlášek

Závazné přihlášky je možné zasílat nejpozději týden před zahájením programu (pokud je ještě volná kapacita – stává se, že se obsadí mnohem dříve). Teprve uhrazením kurzovného je místo pro studenta pevně blokované. Další termíny workshopu se objeví vždy až po naplnění kapacity a workshop otevíráme maximálně 2x do roka.

Workshop vyhlášený na konkrétní termín

Lektor má v první části připravenou prezentaci zaměřenou obecně na problematiku efektivnosti sociálních sítí a jak je správně využívat pro vlastní potřeby. V druhé části workshopu je možnost věnovat se individuálním projektům a aplikovat získané vědomosti v praxi.

Individuální poradenství

termín  na základě domluvy
doporučujeme první konzultaci 90 min

Cena workshopu

2 900 Kč

On-line individuální lekce (90 min)

4.500 Kč

Další informace

Další informace

Hmotnost 1 kg
Rozměry 20 × 30 × 50 cm
Typ kurzu

Workshop: Jak se prezentovat na sociálních sítích, On-line individuální lekce (90 minut)