Korunní 880/101, Praha 3 +420 728 562 404

Bc. Antonín Soukup

Bc. Antonín Soukup

Odborný konzultant programu BASIC a MEDIUM

Webové stránky lektora, značka LAFORMELA: www.laformela.com

V IMT Antonín pomáhá začínajícím módním designerům s tvorbou první kolekce a uvedením na trh. Předává jim své znalosti a zkušenosti v rámci odborných seminářů a exkurzí a dohlíží na finální styling závěrečných kolekcí před finálním fotografováním.

Antonín Soukup je zakladatelem úspěšné lokální značky LAFORMELA (r. 2010). V roce 2014 byla značka oceněna cenou Czech Grand Design za nejlepší oděvní kolekci a každý rok LAFORMELA prezentuje sezonní kolekce v rámci prestižní módní události MBPFW, letošní rok nebyl výjimkou.

Značku LaFormela tvoří trio českých a slovenských módních návrhářů. Jejich propojením vzniká tvorba, která koresponduje s osobním náhledem každého z nich – LaFormela je rebelská, smyslná a odvážná. Uměleckou inspiraci ke zrození autentické tvorby značky LaFormela lze nalézt v historii a životě subkultur. Prostřednictvím svých kolekcí se snaží poskytnout nezávislost lidem, kteří prahnou po luxusu, ale zároveň hledají lehce extravagantní alternativu ke klasickým značkám. LaFormela jim tuto originalitu nabízí v exkluzivním a kvalitním balení.

Foto: archiv LAFORMELA / kolekce jaro léto 2017

Foto: archiv LAFORMELA / kolekce jaro léto 2017

Foto: archiv LAFORMELA / kolekce podzim zima 2016